KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603067
nr 1360 3067
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 45x36 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:55:29
100 kr